Logo firmy Grobeo

Vyvoj web stranok a web aplikacii

Progresívne Webové Aplikácie (PWA) predstavujú revolučný prístup k vývoju univerzálnych aplikácií pre širokú škálu zariadení, ako sú tablety, počítače a mobilné telefóny s operačnými systémami Android alebo iOS.

V minulosti bolo potrebné investovať do samostatného vývoja aplikácií pre každé zariadenie, čo zvyšovalo náklady. PWA prinášajú efektívne riešenie, ktoré zjednodušuje tento proces.

Hlavné výhody PWA zahŕňajú:

  1. Nižšie náklady na vývoj: PWA umožňujú vytvoriť jedno riešenie pre všetky zariadenia, čo znižuje celkové náklady na vývoj.

  2. Rýchlejšie načítavanie stránok: Vďaka cachovaniu sú PWA rýchlejšie ako tradičné webové stránky, čo zákazníci ocenia.

  3. Menšie veľkosti aplikácií: Nainštalované PWA majú často veľkosť menšiu ako 1 MB, čo ušetrí miesto na zariadeniach užívateľov.

Mnohé populárne platformy, ako napríklad Twitter, Starbucks, Pinterest a Forbes, už úspešne implementovali PWA, čo im prinieslo výrazné výsledky - vyšší počet preklikov, dlhší čas strávený na platforme a vyššie zisky z reklám.

Ak sa ešte nechcete rozhodnúť pre PWA, nezúfajte. Po dokončení vývoja vašej klasickej webovej aplikácie môžeme kedykoľvek pridať PWA funkcionalitu na vašu stránku.

Služby

Kontakt

Digitalizácia

Webové aplikácie

Blog

© 2023 Grobeo s. r. o. Všetky práva vyhradené.